Polcalc III GENERATION

 • Найефективніше і краще на ринку добриво для закислення грунтів. Ефективно підвищує рН грунту
  Завдяки відповідної грануляції, дане добриво можна легко розкидати в поле, як і інші гранульовані добрива.
  Добриво повністю екологічне, природного походження, утворене з подрібнення і гранулювання вапнякових порід Краківсько-Ченстоховської височини
  Не завдає шкоди грунті і рослинам

 • 93-98% CaCO3
  Вологість 5% +- 2%
  Діє негайно
  Не має терміну придатності

 • big-bag по 500 кг

Особливості товару

Polcalc III GENERATION – це високореактивне кальцієве добриво, призначене для ефективного підвищення pH ґрунту та постачання рослин кальцієм. Він складається з 98% крейдяного борошна карбонату кальцію – CaCO3. Борошно спеціально подрібнене до менш ніж 90 мкм, що значно прискорює розчиність продукту і дозволяє отримати оптимальні умови в перший сезон застосування. Не містить важких металів, таких як свинець та кадмій. Як єдиний продукт на ринку, він не має ніяких клейових добавок або в’яжучих речовин, завдяки яким швидко руйнується, особливо важливо для використання на поверхні.

 

Гранульований розкислювач PolCalc детально.

 

                                            Застосування

 

Продукт слід розкидати, як і інші гранульовані добрива, стандартними сільськогосподарськими розкидачами. Цей продукт ідеально підходить для вапнування. Продукт слід використовувати для підгодівлі, передпосівної обробки або після збору врожаю. Не розкидайте гранулят під оранку – змішувати з грунтом не рекомендується -краще використовути поверхневе внесення і дозволити грануляту розкладатися і опускатися на глибину з дощовою водою. Продукт ідеально підходить для використання на пасовищах, адже значно підвищує їх ефективність. Чудово взаємодіє з сечовиною на пасовищах, подвоюючи свою ефективність.

 

                                        Термін внесення

 

Залежно від виду рослини продукт слід вносити відповідно до норм зазначених для використання на потрібній культурі. Найзручніший сезон посіву – весна (передпосівна і для підгодівлі) і осінь до зими (після збору врожаю і передпосіву). Можна використовувати без побоювання взимку для озимих культур і взагалі для рослин в момент вирощування.

 

                       Використання з іншими добривами

 

Гранульований продукт можна сміливо змішувати з іншими гранульованими добривами та іншими добрива (сухе, рідке тощо), крім: аміачної селітри, гною, фосфат амонію, сульфат амонію (порошкоподібний) та суперфосфат. Внесення гранульованого вапна разом з вищезгаданими добривами повинно мати  часовий інтервал не менше двох тижнів, а гній не менше 4 тижнів. Змішування означає одночасно розкидати добрива, а не змішувати в камері розкидача. Добриво Polcalc не слід змішувати з жодним добривом в камері розкидача.

 

                              Для заощадження продукту

 

Коли ми спостерігаємо нерівномірний ріст, пожовтіння, надмірне захворювання рослин або гальмування розвитку спричинене закисленням ґрунту. Наш продукт як єдиний на ринку ідеально підходить для поверхневого внесення та локального, оскільки він не містить клейових добавок, які затримують розподіл гранул навіть на рік. Не потрібно розкидати гранулят по всій площі вирощування. Добриво можна застосовувати місцево для ділянок із видимою патологією, що виникає у фазі росту та розвитку.

Відгуки

Приємно здивований роботою компанії. Дуже швидко відповіли на замовлення. Досвідчені менеджери все пояснили і розповіли в кращому вигляді. Дякуємо!

Валерій

Користувався послугами компанії – все відмінно зробили.
Домовилися про перевезення, все пройшло на вищому рівні. Рекомендую!

Ігор

По заявці – передзвонили через 5 хвилин. Не чекав такої швидкої відповіді.
Зерно дійсно гост і відповідає якості. Роботою компанії задоволений.

Комментарий номер три
Максим

Наші переваги

Продукція від виробника
Оперативна доставка
Сертифікати якості
Індивідуальні пропозиції для кожного

Етапи співпраці

Вибір зерна
Заповнення заявки
Обговорення деталей
Оформленя договору
Оплата і доставка
Задоволені клієнти
Аграрний бізнес України
Аграный бизнес Украины Зерновий бізнес в Україні – врожайність, доходи та перспективи Вирощування, переробка, продаж зерна та продуктів його переробки – стратегічно важлива, масштабна і дуже прибуткова галузь українського сільського господарства. Аграрний комплекс може впевнено гарантувати та здійснювати продовольче забезпечення країни, залишаючись на світовому рівні одним з лідируючих експортерів зерна. Сьогодні купити насіння пшениці та інших аграрних культур ... Детальніше

Контакти

АДРЕСА
Київ, вул. Гарматна 6, офіс №16.
ТЕЛЕФОН