Олійні культури

Пропонуємо якісні олійні культури та їх насіння

В українській аграрній галузі досить розповсюдженими є олійні культури, на них завжди хороший попит. Їх головна переважна характеристика – широкий спектр застосування в різних сферах, таких як харчова промисловість, кулінарія, медицина та косметологія. З насіння даних культур виготовляють олії, які славляться масою позитивних якостей, сприятливо впливають на людський організм.

Розташування України в помірному поясі, сприятливий клімат і родючі чорноземи роблять щорічне вирощування олійних культур ефективним та прибутковим. Багаточисленні сільськогосподарські підприємства займаються їх виробництвом і реалізацією, найбільш розповсюдженими та актуальними є соняшник, льон, гірчиця, коріандр і ріпак.

Пропонуємо якісне насіння олійних культур

Багаточисленні аграрні підприємства займаються посівом, вирощуванням та реалізацією олійних культур. Але не кожна фірма може запропонувати продукцію високої якості та великих об’ємів за низькими цінами. Наша компанія “Агрочемпіон” гарантує виконання будь-якого замовлення, пропонуючи високоякісний:

 • Соняшник – найбільш розповсюджена культура, застосовується для виробництва харчової рослинної олії, яка забезпечує щоденний збалансований раціон людини;
 • Ріпак – відрізняється широкими промисловими можливостями, використовується у виробництві біопалива, медицині, косметології, кулінарії, а також в металургійній, текстильній та миловарній промисловості;
 • Льон – олія, яка з нього виготовляється, використовується широко в косметології, медицині та промисловості (основа для лакофарбових матеріалів);
 • Коріандр – олійна ефірна культура, пряність для кулінарії, масла якої знайшло застосування в промисловості.

Це орієнтовний список пропонованих нами продуктів, який може змінюватися в залежності від тенденцій світового аграрного ринку. Наші фахівці стежать за змінами даної галузі, вони завжди в курсі всіх новин, знають актуальні розцінки. На соняшник, ріпак та льон ціна в Україні може варіюватися в широких межах, вона залежить перш за все від врожайності та якості продукції. Ми здатні запропонувати кожному покупцеві варіант, який буде оптимально йому підходити.

Вигідна покупка олійних в Україні

Перш за все ефективне прибуткове вирощування олійних культур ґрунтується на якісному посівному матеріалі. Придбати його можливо за допомогою нашої фірми “Агрочемпіон”. Посівний матеріал, який ми пропонуємо, характеризується високою схожістю, врожайністю, стійкістю до шкідників та погодних умов. Головне точно слідувати технології вирощування, а також правилам збирання врожаю. Також наша компанія пропонує вигідно купити насіння зернових, бобових, круп’яних та продукти переробки зерна.

Співпрацювати з нами вигідно, адже наша робота характеризується такими переважними моментами:

 • Широкий асортимент товарів, зокрема олійних культур;
 • Продаж продукції великим оптом і роздрібними партіями;
 • Індивідуальний підхід до кожного питання з урахуванням вимог замовника;
 • Відповідальне виконання роботи відповідно до чинного законодавства;
 • Доступні ціни на продукцію гідної якості, прозорий розрахунок;
 • Власний автопарк з сучасними авто потрібних габаритів;
 • Ефективна логістика вантажоперевезень, оптимальні маршрути, мінімальні терміни;
 • Власні перевантажувальні термінали для перевалки продукції;
 • Забезпечення надійного та правильного зберігання олійних культур.

Вас цікавить якісне насіння соняшнику, ріпаку, льону в великих кількостях? Наші фахівці однозначно допоможуть. Ми співпрацюємо з надійними вітчизняними та європейськими партнерами, тому гарантуємо наявність олійних культур в необхідній кількості та якості. Придбати потрібну продукцію за лояльними розцінками з нашою допомогою легко, швидко та реально.
Також наша компанія пропонує на вибір: зернобобові, круп’яні, хлібні-зернові культури, продукти переробки зернових.

Наші переваги

Продукція від виробника
Оперативна доставка
Сертифікати якості
Індивідуальні пропозиції для кожного

Етапи співпраці

Вибір зерна
Заповнення заявки
Обговорення деталей
Оформленя договору
Оплата і доставка
Задоволені клієнти

Відгуки

Приємно здивований роботою компанії. Дуже швидко відповіли на замовлення. Досвідчені менеджери все пояснили і розповіли в кращому вигляді. Дякуємо!

Валерій

Користувався послугами компанії – все відмінно зробили.
Домовилися про перевезення, все пройшло на вищому рівні. Рекомендую!

Ігор

По заявці – передзвонили через 5 хвилин. Не чекав такої швидкої відповіді.
Зерно дійсно гост і відповідає якості. Роботою компанії задоволений.

Комментарий номер три
Максим

Контакти

АДРЕСА
Київ, вул. Гарматна 6, офіс №16.
ТЕЛЕФОН