Купуємо

Взаємовигідна покупка і продаж зерна компанією “Агрочемпіон”

В світовій аграрній галузі Україна впевнено посідає одну з лідируючих позицій, адже сама природа нагородила нас родючими та просторими землями. Щорічно нами вирощуються колосальні об’єми аграрних зернових культур для власного вживання країною і на експорт в інші держави.
Тому покупка і продаж зерна є однією з основних сфер діяльності багатьох українських компаній. Але не кожна організація готова запропонувати повний асортимент затребуваних на аграрному ринку продуктів, не всі працюють прозоро, з відповідальністю, дотримуючись чинного законодавства. Наша агрофірма “Агрочемпіон” гарантує індивідуальний підхід до виконання будь-якого замовлення, професіоналізм і відповідальність.

Різноманітність аграрних культур – переважні характеристики

Велика кількість різновидів сільськогосподарських рослин вирощуються на українських землях. Величезним попитом користуються олійні культури, які посідають значне місце в сільськогосподарській діяльності більшості країн. Україна займає лідируючі позиції на світовому рівні з вирощування соняшнику. Друге місце посідають зернові, які вирощуються в багатьох державах великими масштабами. Значимі місця в аграрному бізнесі займають також бобові, круп’яні, покупка і продаж зерна які здійснюються в великих кількостях.

Аграрні культури, які купує наша компанія “Агрочемпіон”

  • Хлібні зернові

Головна продукція господарської діяльності нашої країни. Найбільш актуальний запит “продам пшеницю”, так як вона є лідируючою світовою зерновою культурою. Зерно – важливий продукт харчування людини, корисна складова кормових сумішей для сільськогосподарських тварин і птахів, а також сировина різних галузей промисловості. Зерно буває продовольче, що використовується для харчування, а також фуражне, що застосовується як корм для сільськогосподарських тварин та птиці. Також частими є запити продам кукурудзу, овес, жито, ячмінь, зерна яких мають широке поширення.

  • Олійні

Аграрні культури, що мають великий попит на світовому ринку. Головна їх переважна характеристика – широкий спектр застосування в різних сферах, таких як харчова галузь, кулінарія та інша промисловість. Найбільш поширена покупка і продаж зерна олійних таких видів – соняшник, ріпак, льон, гірчиця, коріандр. Масла, які виробляються з такого насіння, славляться корисними властивостями та сприятливо впливають на людський організм, тому вони активно застосовуються в медицині та косметології. Унікальним є ріпак – головна сировина для виробництва біологічного палива.

  • Бобові

Затребувані аграрні рослини в Україні та світі, які активно використовуються в харчовій, сільськогосподарській та медичній галузі. Основна переважна характеристика зерна бобових – високий вміст легкозасвоюваного рослинного білка, вітамінів, мікроелементів та інших поживних речовин. Вирощування зернобобових сприятливо впливає на ґрунт, тому що збагачує його азотом. Бобові культури є прекрасним варіантом, що передує посадці інших аграрних рослин. Найбільш затребуваний продаж зерна бобових таких видів – горох, соя, квасоля, нут, сочевиця.

  • Круп’яні

Важливі сільськогосподарські культури, більшість яких відноситься до рослин родини злакових. Використовуються активно для виробництва круп, збалансованих кормових складів для тварин і птиці, а також в різних виробничих галузях. Характеризуються круп’яні високою харчовою цінністю, вони багаті на білки, вуглеводи, вітаміни, мінерали та інші корисні для людського організму речовини. За статистикою кожен житель України щорічно вживає приблизно 28 кілограмів крупи. Актуальна покупка і продаж зерна таких круп’яних – гречка, рис, просо, сорго.

  • Насіння гарбуза

Гарбуз – унікальна корисна баштанних культур, затребувана в аграрному бізнесі України. Використовують м’якоть і насіння гарбуза в дієтичному харчуванні, кормових, косметичних та медичних галузях. Вони характеризуються численними корисними властивостями, які забезпечують підвищений вміст клітковини, каротину, вітамінів, мікроелементів та інших корисних речовин. Насіння гарбуза – ефективний натуральний медичний протиглисний засіб. Продаж зерна гарбуза здійснюється для виробництва концентрованої гарбузової олії, що використовується в кулінарії, медицині та косметології.

  • Продукти переробки зернових

Користуються величезним попитом серед численних споживачів, активно використовуються у виробничій та промисловій сферах. Продукти переробки зернових є важливим джерелом клітковини, білка рослинного походження, вуглеводів і мінералів. Вони використовуються в борошномельній, хлібобулочній, макаронній та круп’яній промисловості, а також у галузі виробництва збалансованих кормових сумішей для сільськогосподарської худоби та птиці.
Здійснюється продаж зерна для того, щоб отримувати такі продукти його переробки – борошно по класах, крупи, макуху та шрот.

Вигідна покупка і продаж зерна в компанії “Агрочемпіон”?

Цікавлять запити “покупка / продаж зерна” або “продати / купити насіння оптом Україна”? Ви звернулися до професіоналів. Діяльність нашої компанії ґрунтується на взаємовигідній купівлі та продажі зернової аграрної продукції. Ми цінуємо лише якісний сертифікований продукт, який відповідає діючим ГОСТам або стандартам якості. Якщо ваш товар буде відмінної якості, ми готові запропонувати високі ціни на зерно і продукти його переробки. Ми готові придбати продукцію оптовими партіями та в роздріб.
При необхідності ми можемо організувати безпечне та надійне транспортування аграрної продукції по всій території нашої держави, а також в європейські країни.

Наші переваги

Продукція від виробника
Оперативна доставка
Сертифікати якості
Індивідуальні пропозиції для кожного

Відгуки

Приємно здивований роботою компанії. Дуже швидко відповіли на замовлення. Досвідчені менеджери все пояснили і розповіли в кращому вигляді. Дякуємо!

Валерій

Користувався послугами компанії – все відмінно зробили.
Домовилися про перевезення, все пройшло на вищому рівні. Рекомендую!

Ігор

По заявці – передзвонили через 5 хвилин. Не чекав такої швидкої відповіді.
Зерно дійсно гост і відповідає якості. Роботою компанії задоволений.

Комментарий номер три
Максим

Контакти

АДРЕСА
Київ, вул. Гарматна 6, офіс №16.
ТЕЛЕФОН