Зернобобові культури

Вигідно купуємо різні бобові культури

Поширеними та важливими сільськогосподарськими рослинами є бобові культури. Вони відрізняються підвищеним вмістом рослинного білка, який легко засвоюється людським організмом та ідентичний по характеристикам до тваринного.
Багаті бобові на вітаміни, мікроелементи, мінерали, амінокислоти, поживні речовини. Вони широко використовуються харчовою промисловістю в сухому (спілому), консервованому або замороженому вигляді. Застосовується також, як корисний збалансований корм для тваринництва.

Вирощування бобових рослин позитивно впливає на якість ґрунту, вони посилюють його родючість завдяки тому, що їх корені здатні затримувати азот. Зернобобові є прекрасним варіантом, що передує посадці інших сільськогосподарських рослин.
Найбільш популярні види бобових, які вирощуються в Україні – горох, сочевиця, квасоля, нут, соя. Вони користуються великим попитом серед багаточисленних споживачів вітчизняного і зарубіжного ринку завдяки характеристикам поживності, корисності, відмінними смаковими якостями та тривалому зберіганню.

Бобові культури – список аграрної продукції, яку ми купуємо

Ви займаєтесь вирощуванням та виробництвом бобових? Не знаєте, як вигідно продавати свою продукцію? Компанія “Агрочемпіон” допоможе вигідно реалізувати зернобобові, запропонує купити їх за гідними ринковими розцінками або надавши контакти надійних зацікавлених покупців. Купуємо сертифіковану продукцію безпосередньо від виробника. Досвідчені фахівці постійно стежать за змінними тенденціями аграрного ринку, тому завжди знають, які ціни склалися на зернобобові в Україні, сусідніх державах, зарубіжжі.

Купуються агрофірмою бобові культури – список продукції:

  • Горох шліфований цілий та колотий;
  • Нут білий та зелений;
  • Горох зелений свіжий;
  • Горох жовтий дозрілий;
  • Соя ГМО та без ГМО;
  • Сочевиця зелена;
  • Сочевиця жовта.

За допомогою наших досвідчених фахівців ви можете досить вигідно продати бобові культури партіями різних величин. Ми здійснюємо покупку різними об’ємами – оптовими партіями та в роздріб. Гарантуємо конкурентні ціни, чесний прозорий розрахунок та взаємовигідне співробітництво.

Купуємо насіння зернобобових культур та іншу продукцію

Для вас актуальний запит “крупа продати”? Можливо вас цікавить вигідна реалізація іншої аграрної продукції? Ви однозначно звернулися до професіоналів. Окрім зернобобових, наша агрофірма купує оптовими партіями та в роздріб круп’яні, олійні, хлібні зернові культури та продукти переробки зернових.
Ми готові працювати з вітчизняними, європейськими та зарубіжними партнерами. Ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці, відповідальність, компетентність та чесний розрахунок. Команда фахівців підходить індивідуально до кожної ситуації, намагаючись підібрати оптимальні шляхи вирішення.

Ми знаємо де купити та куди продати вигідно зернобобові, а також іншу аграрну продукцію. Тому, якщо наша агрофірма не може купити запропонований виробником товар, співробітники обов’язково запропонують кілька гідних альтернатив його реалізації.
При необхідності організуємо якісне зберігання агрокультур, здійснимо транспортування продукції територією України, а також в держави близького зарубіжжя. Гарантуємо безпечне перевезення, зберігаючи якість, кількість, цілісність товару. Для цього маємо укомплектований власний автопарк. З нами ви можете продати швидше, дорожче та більше!

Наші переваги

Продукція від виробника
Оперативна доставка
Сертифікати якості
Індивідуальні пропозиції для кожного

Відгуки

Приємно здивований роботою компанії. Дуже швидко відповіли на замовлення. Досвідчені менеджери все пояснили і розповіли в кращому вигляді. Дякуємо!

Валерій

Користувався послугами компанії – все відмінно зробили.
Домовилися про перевезення, все пройшло на вищому рівні. Рекомендую!

Ігор

По заявці – передзвонили через 5 хвилин. Не чекав такої швидкої відповіді.
Зерно дійсно гост і відповідає якості. Роботою компанії задоволений.

Комментарий номер три
Максим

Контакти

АДРЕСА
Київ, вул. Гарматна 6, офіс №16.
ТЕЛЕФОН