Насіння гарбуза

Закупівля насіння гарбуза за найкращими цінами

Розповсюдженим овочем на території України є гарбуз. Це аграрна культура, яка відноситься до однорічних трав’янистих баштанних рослин, що характеризується масою корисних якостей та застосовуються різними галузями промисловості. Середня вага одного плоду, дивлячись який сорт, може сягати приблизно 50 кг. Дану культуру вирощують насамперед для кормових і харчових цілей, а також для медичної та косметологічної промисловості. Тому закупівля насіння гарбуза цікава багатьом аграрним компаніям, які займаються вирощуванням та успішною реалізацією даної культури. Для її розмноження потрібні зерна, які повністю дозріли в середині плода восени.

Насіння гарбуза – актуальний корисний аграрний продукт

Склад м’якоті гарбуза багатий на каротин, клітковину, вітаміни та інші корисні речовини. Вона вживається в якості дієтичного збалансованого продукту харчування, особливо актуального при проблемах з шлунково-кишковим трактом. Також рекомендовано їсти гарбузове насіння, яке вважається не просто смачним та корисним, а відноситься до натуральний дієвих ліків.

Насіння гарбуза – зерна однойменної аграрної культури, як правило, плоскої овальної форми, вкриті жорсткою щільною оболонкою світлого відтінку. Зріле насіння, очищене від оболонки, добре просушене без впливу температур – використовується в їжу. Також активно використовується народною медициною.

До головних переважних характеристик гарбузового насіння відносяться:

  • Поживна цінність. Склад багатий на білки, жири, вуглеводи, які комплексно дають високу енергетичну поживну цінність. Прекрасно втамовують голод, дають енергію, відновлюють життєві сили.
  • Вітамінний склад. Серцевина насіння містить необхідні вітаміни, мікроелементи, такі як вітаміни групи В, вітамін А, РР, марганець, фосфор.

Сьогодні гарбузове насіння, очищене від оболонки, купити для вживання просто та доступно, адже продаж гарбуза та його насіння вільно здійснюється багаточисленними продуктовими магазинами, торговими точками та інтернет майданчиками. Також з насіння виготовляється концентрована гарбузова олія, що застосовується в приготуванні їжі в комплексі з іншими маслами, а також в медичній та косметологічній галузі.

Нерідко можна почути, яка користь у насіння, але і яку шкоду воно може нести. Як правило, негативні наслідки може викликати надмірне вживання гарбузового насіння в їжу. Це може призвести до гастриту, набору зайвої ваги та виразки стінок шлунку. Також при чищенні зубами твердої шкірки насіння, може пошкодитися зубна емаль.

Компанія “Агрочемпіон” готова насіння гарбуза купити дорого

Цікавить вигідний продаж гарбуза, його насіння, так як ви займаєтеся його вирощуванням? Ви звернулися за адресою. Наша агрофірма “Агрочемпіон” готова купити оптові партії та роздрібні кількості, гарбузове сертифіковане, добазове або базове насіння. Ми однозначно звернемо увагу на якісну продукцію, яка відповідає нормам чинного ГОСТу. Гарантуємо що ціна на насіння гарбуза, по якій ми вирішимо у вас придбати, буде вище середньої ринкової.

Три основні види даної аграрної культури:

Перш ніж купити в Україні насіння гарбуза, ми визначаємо який різновид продукції потрібний на даний момент.

  • Кормові, які стосуються технічних сортів, що йдуть на корм сільськогосподарським тваринам, часто великої рогатої худоби;
  • Столові, м’якоть та насіння яких застосовуються для вживання людиною як продукту харчування;
  • Декоративні – оригінальні гарбузи, невеликого розміру, цікавої та химерної форми, які призначені для декорування приміщень, виготовлення сувенірів.

Так само наша компанія готова купити зерно і продукти його переробки, олійні, бобові, круп’яні культури оптовими та роздрібними партіями. Досвідчена команда наших фахівців використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта та старається знайти оптимальні взаємовигідні шляхи вирішення ситуації. Ми готові співпрацювати з вітчизняними та зарубіжними компаніями, гарантуючи компетентність, відповідальність та чесний розрахунок.

Наші переваги

Продукція від виробника
Оперативна доставка
Сертифікати якості
Індивідуальні пропозиції для кожного

Відгуки

Приємно здивований роботою компанії. Дуже швидко відповіли на замовлення. Досвідчені менеджери все пояснили і розповіли в кращому вигляді. Дякуємо!

Валерій

Користувався послугами компанії – все відмінно зробили.
Домовилися про перевезення, все пройшло на вищому рівні. Рекомендую!

Ігор

По заявці – передзвонили через 5 хвилин. Не чекав такої швидкої відповіді.
Зерно дійсно гост і відповідає якості. Роботою компанії задоволений.

Комментарий номер три
Максим

Контакти

АДРЕСА
Київ, вул. Гарматна 6, офіс №16.
ТЕЛЕФОН