Продукти переробки зернових

Купуємо дорого зерно та продукти його переробки

Головними в аграрному господарстві України являються зернові культури, якими щорічно засіваються масштабні площі землі. Вони забезпечують не менше ніж на 50% енергетичну цінність структури харчування більшості країн світу. Зерно та продукти його переробки – важливі джерела рослинного білка, вуглеводів, мінералів, вітамінів та інших корисних речовин. Дана сировина виступає основною базою для борошномельної промисловості, хлібобулочної, макаронної, круп’яної та кормової для тваринництва.

Вирощування, зберігання та переробка зерна в Україні

Процеси вирощування, збору, зберігання та переробки зернових культур повинні здійснюватися відповідно до державних стандартів, а також норм, які прописує діючий ГОСТ на продукцію. Від цього залежить якість, харчова цінність, смак і зовнішній товарний вигляд продукції.

Головними продуктами переробки зернових культур являються:

  • Борошно. Найголовніший та розповсюджений продукт, який одержується шляхом помелу зерна, застосовується широко для харчових цілей. Сорт борошна залежить від кількості помелів та залишкового вмісту в ньому непросіяних оболонок. Також сорт залежить з якої частини зерна, центральної або периферійної, робиться помел. Борошно містить багато клітковини, вітамінів, магній, фосфору та іншого.
  • Крупи. Важливі товари, що виробляються із зернових культур, розповсюджені в харчовій галузі. Їх цінність велика, вони багаті на білок, клітковину, вітаміни та мінерали. Це якісні смачні продукти харчування, які сприятливо впливають на організм, зміцнюють імунітет. Найбільш активна купівля та продаж крупи пшеничної, вівсяної, гречаної, ячмінної, кукурудзяної та манної.
  • Макуха, шрот. Цінні відходи, які отримуються при переробці олійних зернових культур. Макуха виходить при виробництві олії щляхом пресуванням або холодним віджиманням, а шрот шляхом екстрагування. Другий продукт більш багатий на протеїн, відрізняється меншою кількістю олії. Продаж шротів та макухи дуже актуальні, так як вони використовуються в кормових цілях в галузі тваринництва. Найбільш поширені соняшникові та соєві відходи.

Вигоди співпраці з нашою фірмою «Агрочемпіон»

Якщо вас цікавить вигідний продаж круп оптом чи вроздріб, а також продаж зерна, продуктів його переробки або хлібних зернових культур, ви однозначно звернулися за адресою. Наша аграрна компінія «Агрочемпіон» допоможе на професійному рівні, так як в даній галузі ми працюємо тривалий час, знаємо всі деталі, нюанси та закони. Ми гарантуємо взаємовигідні умови співпраці та ціни, які будуть вищі за середні ринкові.

Нами купується зерно та продукти його переробки, а саме:

  • Борошно пшеничне 1 і 2 категорії;
  • Крупа ячмінна, пшенична, кукурудзяна, гречана, манна, вівсяна;
  • Пшоно шліфоване;
  • Макуха соняшникова та соєва;
  • Соняшниковий шрот і соєвий.

Для аграрного бізнесу продаж крупи або інших продуктів зернових непростий процес, на який просто не вистачає часу. Наші фахівці завжди готові надати професійну допомогу. Ми купимо вашу продукцію зернових культур в роздрібних та оптових кількостях за цінами, які вас приємно здивують.

Вас цікавить вигідний оптовий продаж продуктів переробки зернових? Ви сумніваєтеся, як вчинити правильно? Тоді зверніться до наших професіоналів. Ми при необхідності організуємо надійне зберігання товару, здійснимо його транспортування територією України або в країни ближнього зарубіжжя. Гарантуємо безпеку перевезення, збереження цілісності та якості товару. Для цього у нас є власний укомплектований автопарк.

Наші переваги

Продукція від виробника
Оперативна доставка
Сертифікати якості
Індивідуальні пропозиції для кожного

Відгуки

Приємно здивований роботою компанії. Дуже швидко відповіли на замовлення. Досвідчені менеджери все пояснили і розповіли в кращому вигляді. Дякуємо!

Валерій

Користувався послугами компанії – все відмінно зробили.
Домовилися про перевезення, все пройшло на вищому рівні. Рекомендую!

Ігор

По заявці – передзвонили через 5 хвилин. Не чекав такої швидкої відповіді.
Зерно дійсно гост і відповідає якості. Роботою компанії задоволений.

Комментарий номер три
Максим

Контакти

АДРЕСА
Київ, вул. Гарматна 6, офіс №16.
ТЕЛЕФОН