Олійні культури

Купуємо олійні культури за найкращими цінами

Український аграрний бізнес досить багатогранний, окрім зернових, бобових він спеціалізується ще й на олійних культурах. Вони характеризуються масою переважних характеристик, корисними властивостями, мають широке застосування в промисловій, харчовій, медичній та косметологічній галузях.

Найвідоміша та більш поширеніша олійна культура, звичайно ж, соняшник. Це один з основних символів нашої держави, на його вирощуванні, реалізації та переробці базується значна частина української аграрної галузі. Також поширеними є льон, рапс, коріандр, з насіння яких виробляються корисні масла.

Олійні культури, які вигідно купує компанія “Агрочемпіон”

Багаточисленні українські компанії аграрної галузі займаються вирощуванням, переробкою та реалізацією олійних культур, в більшій мірі насіння соняшника. Тому запит “соняшник продам” достатньо актуальний та частий на інтернет просторах. Але не скрізь підходять до роботи з професійною відповідальністю, не завжди продаж аграрної продукції здійснюється відповідно до діючих законів.
Наша компанія “Агрочемпіон” гарантує відповідальність, професіоналізм і дотримання чинного законодавства.

Види олійних культур, які зацікавлена купити наша агрофірма, їх характеристики та сфера застосування:

  • Соняшник. Олійна культура, яка займає лідируюче місце в Україні за масштабами засівання полів та обсягами виробленої продукції. Соняшникову олію знають всі люди, ми звикли вживати її в щоденному раціоні. Її склад збалансований, багатий на вітаміни А, Е, Д, жирні кислоти, мінерали та мікроелементи. Вона має корисні властивості, сприяє зміцненню імунітету, нормалізації обміну речовин та зниженню холестеринового рівня крові. Тому продаж соняшників досить поширений, його насіння йде на виробництво олії, а відходи після її витяжки (макуха) – збалансований та поживний корм для сільськогосподарських тварин.
  • Ріпак. Економічно важлива олійна культура, яка надає величезні промислові можливості. Застосовується широко у виробництві біопалива, кулінарії, медицині та косметології, в текстильній, миловарній промисловості та металургії. Насіння ріпаку містить близько 40-50% жирів, що значно близько до харчових характеристик оливкової олії. Шрот переробки насіння ріпаку багатий протеїном (40%) – основа преміксів, комбікормів, концентрованих поживних кормів для сільськогосподарської худоби. Актуальне та дуже  ефективне застосування даної культури для виробництва біологічного палива.
  • Льон. Найдавніша олійна культура, яка високо цінується у всьому світі. З насіння виготовляється лляна олія, яка актуальна в промисловості, косметології та медицині. Вона багата на жирні ненасичені кислоти, мінерали, вітаміни. Її вживання сприяє зниженню рівня холестерину у крові, загоєнню ран, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, очищає організм, допомагає боротися з ожирінням. Має важливе технічне значення, є складовим компонентом при виготовленні лаків, оліфи, масляних фарб, мила, штучної шкіри та іншого.
  • Коріандр. Стародавня олійна ефірна культура, насіння якої використовують для прянощі в кулінарії. Отримана з насіння олія активно застосовується різними промисловими галузями. Масло коріандру характеризується відмінними кулінарними якостями й численними корисними властивостями. Активно використовується в кулінарії, медицині, ароматерапії, косметології. Має протизапальну, заспокійливу, протиглисну, бактерицидну дію. Ефективно бореться з інфекціями, кашлем, знижує рівень цукру і холестерину крові.

Вигідний продаж льону, ріпаку та соняшнику

Ви займаєтесь вирощуванням, виробництвом та реалізацією олійних культур? Не знаєте як продати вигідно і швидко свою продукцію? Професіонали нашої агрофірми із задоволенням вам допоможуть, запропонувавши оптимально-вигідні варіанти вирішення будь-якого питання. Ми вигідно купимо вашу продукцію та обов’язково допоможемо її реалізувати. Ми являємося зацікавленим покупцем, який готовий платити достатні кошти за високоякісну сировину. При необхідності ми організуємо надійне перевезення товару по території України та в країни Європи. Для цих цілей у нас є багаточисленний автопарк, до складу якого входять сучасні автомобілі.

Зручний інтерфейс нашого сайту сприяє взаємовигідному співробітництву. Тут ви можете знайти інформацію по типу запитів продам коріандр, соняшник, ріпак, льон або продам зерно. Адже крім купівлі та продажу олійних культур, ми спеціалізуємося на інший аграрній продукції – зерновій, бобовій, круп’яній та продуктах переробки зерна. Гарантуємо індивідуальні підхід до кожного клієнта, чесні та актуальні ціни, які гарантовано будуть не нижчі за середні ринкові.

Наші переваги

Продукція від виробника
Оперативна доставка
Сертифікати якості
Індивідуальні пропозиції для кожного

Відгуки

Приємно здивований роботою компанії. Дуже швидко відповіли на замовлення. Досвідчені менеджери все пояснили і розповіли в кращому вигляді. Дякуємо!

Валерій

Користувався послугами компанії – все відмінно зробили.
Домовилися про перевезення, все пройшло на вищому рівні. Рекомендую!

Ігор

По заявці – передзвонили через 5 хвилин. Не чекав такої швидкої відповіді.
Зерно дійсно гост і відповідає якості. Роботою компанії задоволений.

Комментарий номер три
Максим

Контакти

АДРЕСА
Київ, вул. Гарматна 6, офіс №16.
ТЕЛЕФОН