Круп'яні культури

Купуємо круп’яні культури за найкращими цінами

В наш час актуальним є частий інтернет запит “крупа продати”. Цей факт не викликає здивувань, адже Україна спеціалізується на вирощуванні зернових та круп’яних культур, з яких виробляються корисні, смачні та поживні крупи. Статистичні підрахунки показують, що кожен українець щороку вживає близько 28 кілограмів круп’яних продуктів. Нашою державою виробляється понад двадцяти видів круп. Як харчовий продукт крупи відмінно зберігаються, практично не псуються (при правильних умовах зберігання) та характеризуються масою корисних якостей.

Круп’яні культури, які готова купити компанія “Агрочемпіон”

Цікавить вигідний оптовий продаж круп власного виробництва? Але мало часу на вивчення аграрного ринку, пошук відповідного покупця, який готовий добре оплачувати товар відмінної якості. Наша агрофірма “Агрочемпіон” спеціалізується на купівлі та продажу круп’яних, а також інших аграрних культур. Ми співпрацюємо з перевіреними вітчизняними і закордонними партнерами, можемо купити великим партіями якісну сертифіковану аграрну продукцію.
Цікавить вигідний продаж круп оптом або в роздріб? Звертайтеся за допомогою до наших фахівців. Досвідчені менеджери швидко допоможуть вирішити будь-яке питання, індивідуально та з відповідальністю підходячи до конкретної ситуації. При необхідності ми організуємо надійне перевезення продукції будь-якої ваги територією України власними автомобілями з полів, складів або елеваторів. Для цього ми маємо особистий автопарк, представлений транспортними засобами великих габаритів, які необхідні для товарів аграрної галузі.

Список круп, які купує наша агрофірма:

  • Гречана;
  • Рисова;
  • Пшенична;
  • Просо (пшоно).

Завдяки допомозі наших професіоналів ви зможете вигідно продати рис оптом або іншу круп’яну культуру. Гарантовано ціна буде вище ніж середня ринкова.

Вигідний продаж круп завдяки ТОВ “Агрочемпіон”

Агрофірма завжди готова придбати якісні круп’яні культури за найкращими цінами. Ви зможете оптимально швидко та дорого продати гречку, рис, просо чи сорго будь-яких об’ємів. Головна умова, щоб товар був сертифікований та відповідав аграрним нормам якості. Гарантуємо взаємовигідні умови співпраці, чесність і прозору систему розрахунку, відповідність чинним нормам законодавства агробізнесу.
Якщо ваша сфера діяльності це зернові, бобові, олійні культури, або насіння гарбуза – ми залюбки розглянемо можливість придбання вашої продукції. Наші професіонали добре знають вітчизняний і європейський аграрний ринок, його деталі, закони та нюанси. Ми співпрацюємо з багаточисленними компаніями, агрофірмами, організаціями, які зацікавлені зерновими, олійними чи бобовими продуктами.

Наші переваги

Продукція від виробника
Оперативна доставка
Сертифікати якості
Індивідуальні пропозиції для кожного

Відгуки

Приємно здивований роботою компанії. Дуже швидко відповіли на замовлення. Досвідчені менеджери все пояснили і розповіли в кращому вигляді. Дякуємо!

Валерій

Користувався послугами компанії – все відмінно зробили.
Домовилися про перевезення, все пройшло на вищому рівні. Рекомендую!

Ігор

По заявці – передзвонили через 5 хвилин. Не чекав такої швидкої відповіді.
Зерно дійсно гост і відповідає якості. Роботою компанії задоволений.

Комментарий номер три
Максим

Контакти

АДРЕСА
Київ, вул. Гарматна 6, офіс №16.
ТЕЛЕФОН