Круп'яні культури

Пропонуємо якісні та доступні круп’яні культури

Важливими сільськогосподарськими культурами являються круп’яні, більшість яких відноситься до рослин родини злакових. Використовуються вони перш за все для виробництва круп, як корми для тварин, а також в різних виробничих цілях.
Характеризуються круп’яні культури високою харчовою цінністю, оскільки містять білки, вуглеводи, вітаміни та мінерали.

Якісні круп’яні культури від виробників

Наша компанія “Агрочемпіон” пропонує різні крупи культури від виробників, кожна з яких характеризується корисними властивостями:

  • Рис. Дієтична крупа, яка добре засвоюється організмом. Попереджає виникнення шлунково-кишкових захворювань, допомагає при схудненні. Існує багато сортів. Україна вирощує рис звичайний з ребристими довгими зернами. Багатий на білки (7-8%), які легко засвоюються, а також на крохмаль і калій. Містить важливі для організму амінокислоти, вітаміни групи В, калій, залізо, цинк, фосфор, кальцій, йод. Не містить глютен, який може викликати алергічну реакцію.
  • Гречка. Україна вважає її найбільш цінною круп’яної культурою. Поживний дієтичний продукт, рекордсмен по вмісту вітамінів, повноцінних білків, мікроелементів і мінералів. Білок має вісімнадцять амінокислот, він очищає організм від радіоактивних речовин. Також до складу входять органічні кислоти, які сприяють травленню. Зерна гречки тригранні, з гладкими вираженими гранями, зверху покриті плодовою твердою оболонкою.
  • Просо. Цінна кормова і круп’яна культура, з якої отримують крупу пшоно. Зернівки овальної або кулястої форми, покриті жовтими, білими або коричневими квітковими плівками. Містить багато білка, вітаміни, мікро- та макроелементи, зміцнює імунітет, допомагає протистояти інфекціям та вірусам. В великій кількості містить клітковину, яка очищає кишечник, а також фолієву кислоту, яка сприятливо впливає на нервову систему. Поліненасичені жирні кислоти та калій важливі для серця і судин.
  • Сорго. Даний продукт круп’яної культури активно застосовується в кормових цілях, а також різних промислових сферах. Містить багато протеїну, тому сорго ефективне як добавка до збалансованого харчування спортсменів, яке допоможе в нарощуванні м’язової маси. Багатий вуглеводами, тому має підвищену енергетичну цінність. Містить багато корисних речовин – вітаміни, калій, кальцій, натрій, залізо, магній, селен та інше.

Крім круп’яних культур в нашій агрофірмі можна купити якісне насіння гарбуза, зернових, бобових і олійних. Щоб підібрати необхідну продукцію просто треба подивитися наш онлайн каталог, в якому прописані основні характеристики і діючі ціни.

Чому вигідно купувати круп’яні культури у нас?

Цікавить запит “недорого купити гречку Україна”? Може вам потрібні інші круп’яні культури? Наша компанія готова вирішити будь-яке питання, підходячи індивідуально до виконання кожного замовлення. Ми можемо запропонувати необхідну продукцію в потрібних об’ємах, організуємо її надійне транспортування по всій українській території, а також в країни Європи.

Головною перевагою співпраці з нами є приємно лояльні закупівельні ціни на просо, гречку, рис, сорго. Придбати круп’яні культури можливо оптом і роздробоненими партіями, при цьому ми гарантуємо прозору систему розрахунку. Ми працюємо з відповідальністю, згідно з чинним законодавством аграрного бізнесу.

Наші переваги

Продукція від виробника
Оперативна доставка
Сертифікати якості
Індивідуальні пропозиції для кожного

Етапи співпраці

Вибір зерна
Заповнення заявки
Обговорення деталей
Оформленя договору
Оплата і доставка
Задоволені клієнти

Відгуки

Приємно здивований роботою компанії. Дуже швидко відповіли на замовлення. Досвідчені менеджери все пояснили і розповіли в кращому вигляді. Дякуємо!

Валерій

Користувався послугами компанії – все відмінно зробили.
Домовилися про перевезення, все пройшло на вищому рівні. Рекомендую!

Ігор

По заявці – передзвонили через 5 хвилин. Не чекав такої швидкої відповіді.
Зерно дійсно гост і відповідає якості. Роботою компанії задоволений.

Комментарий номер три
Максим

Контакти

АДРЕСА
Київ, вул. Гарматна 6, офіс №16.
ТЕЛЕФОН