Хлібні зернові культури

Пропонуємо якісні хлібні зернові культури

Вирощування хлібних зернових культур – важлива прибуткова галузь аграрного бізнесу України, в якій працюють численні компанії. Тому запит “куплю зерно” часто поширений на просторах інтернету. Але не завжди є можливість придбати необхідну продукцію в бажаних об’ємах.

Якісні зернові культури в асортименті

Наша компанія “Аргочемпіон” пропонує основні хлібні зернові культури:

  • Пшениця. Найголовніша хлібна зернова культура багатьох держав, яка використовується в харчовому та технічному виробництві. Насамперед ціна на пшеницю сьогодні залежить від її сорту, до продовольчого відносяться 1-4 класи. Зерна йдуть на виготовлення борошна, яке використовується для хлібобулочних, макаронних та кондитерських виробів. Також із пшениці виробляють спирт, ряд алкогольних напоїв, масло, крупи (манка, булгур, кус-кус).
  • Пшениця фуражна. За якістю підходить лише для виробництва комбікормів сільськогосподарській худобі та птиці, які відмінно перетравлюються і засвоюються. Цінний енергетичний поживний продукт, який містить багато вуглеводів, менше клітковини, жирів та білка. Головна відмінна риса – вологість зерна не більше 15%. Приємно, що закупівельні ціни на зерно порівняно низькі.
  • Тритикале. Гібрид пшениці та жита, що вирощується переважно на корм сільськогосподарським тваринам. Характеризується морозостійкістю, стійкий до вірусних та грибкових захворювань, здатний рости в різному по якості ґрунті. Зерна містять більше білка ніж пшениця або жито, та при цьому менше глютену. Застосовується для виробництва борошна для випічки хліба.
  • Кукурудза. Розповсюджена зернова культура, яку вирощують для харчових, кормових, промислових і медичних цілей. Характеризується універсальністю, врожайністю, збалансованим складом, до якого входять білки, жири, незамінні амінокислоти, вітаміни та мінерали. Із зерна виготовляють крупи, борошно, пластівці та консерви, а солодкі молоді качани вживаються вареними. Актуальна кукурудза як концентрований поживний корм для сільськогосподарської худоби.
  • Жито. Хлібна зернова культура харчового, кормового і виробничого значення. ЇЇ зерна містять вуглеводи, мінерали, білки та вітаміни. З них роблять борошно, крохмаль, сировину для спирту та житнього квасу. У нас ціна на жито в Україні одна з найнижчих. Жито корисний сидерат, який ефективно пригнічує хвороби рослин, знищує бур’яни та сприятливо розпушує ґрунт.
  • Овес. Зернова культура, яка широко використовувана в кормових цілях, з неї роблять концентровані збалансовані комбікорми для тварин. Із зерна виробляють крупу, пластівці та борошно, яке застосовується в хлібопекарській галузі. Використовується фармацевтичною промисловістю, входить до складу багатьох продуктів спортивного харчування.
  • Ячмінь. Найдавніша злакова культура, яка вирощується в технічних, медичних, продовольчих та кормових цілях. Зерна використовують для виробництва ячмінної та перлової крупи, а також являються важливою сировиною пивоваріння. Цінний корм для сільської худоби, який містить багато білка, крохмалю та вітамінів. У нас ціна ячменю в Україні найкраща.

Вигідна покупка зернових культур в компанії “Агрочемпіон”

Цікавлять хлібні-зернові культури? Ви звернулися за адресою. У нас працюють справжні професіонали, які спеціалізуються на аграрному бізнесі. У нас можна купити зернові, олійні, круп’яні та зернобобові культури високої якості. Розміщений на нашому сайті онлайн каталог має актуальний журнал цін, з яким ви можете ознайомитися в будь-який зручний для вас час. Приємним моментом є те, що закупівельні ціни на зерно у нас не вищі за середні ринкові, тому співпрацювати з нами вигідно.

Наші переваги

Продукція від виробника
Оперативна доставка
Сертифікати якості
Індивідуальні пропозиції для кожного

Етапи співпраці

Вибір зерна
Заповнення заявки
Обговорення деталей
Оформленя договору
Оплата і доставка
Задоволені клієнти

Відгуки

Приємно здивований роботою компанії. Дуже швидко відповіли на замовлення. Досвідчені менеджери все пояснили і розповіли в кращому вигляді. Дякуємо!

Валерій

Користувався послугами компанії – все відмінно зробили.
Домовилися про перевезення, все пройшло на вищому рівні. Рекомендую!

Ігор

По заявці – передзвонили через 5 хвилин. Не чекав такої швидкої відповіді.
Зерно дійсно гост і відповідає якості. Роботою компанії задоволений.

Комментарий номер три
Максим

Контакти

АДРЕСА
Київ, вул. Гарматна 6, офіс №16.
ТЕЛЕФОН