Аграрний бізнес – сфера діяльності фірми “Агрочемпіон”

Свій агробізнес Україна намагається підтримувати на високому рівні, постійно його розвиваючи, покращуючи та удосконалюючи. Адже недарма наша держава вважається європейською житницею, а часом навіть світовою.
Родючі українські чорноземи щорічно дають великі врожаї, особливо зернових, бобових і олійних культур. Посіяти, виростити та зібрати урожай – лише половина процесу. Важливу роль в аграрному бізнесі виконує вигідна та своєчасна реалізація продукції.

“Агрочемпіон” – транспортування, покупка, продаж зерна в Україні

Багаточисленні агрофірми України надають широкий спектр послуг – вирощування, виробництво продукції, її переробка, зберігання, продаж та транспортування. Але не всі фірми агробізнесу компетентні, відповідальні та надійні. Якщо вас цікавить вигідна покупка або продаж зерна, наша компанія ТОВ «Агрочемпіон» допоможе. Ми добре знаємо аграрний бізнес, його деталі, нюанси, тенденції розвитку, тому що багато років працюємо в даній галузі.

Своїм партнерам по агробізнесу ми пропонуємо вигідні умови співпраці. Організовуємо вивезення агрокультур по всій території країни власними автомобілями зі складів господарств і елеваторів. Маємо свій перевантажувальний термінал для перевалки зернових, бобових, олійних культур. Надаємо послуги по організації перевезень, супроводу сільськогосподарської продукції по українській або європейській територіях. Доставляємо товар вчасно, якісно та безпечно, згідно з чинним законодавством аграрного бізнесу.

Агробізнес в Україні – галузь нашої агрофірми

Для вас актуальний запит “продаж зерна Україна”? Можливо вас цікавлять ідеї закупки різних аграрних культур або посівного матеріалу? Ви звернулися до професіоналів. Головною сферою діяльності нашої компанії є агробізнес – покупка зерна, бобових, зернобобових, круп’яних, олійних культур та продуктів їх переробки. Зокрема, це ячмінь, пшениця, кукурудза, соя, боби, ріпак, насіння соняшнику і багато іншого.

Співпрацювати з нами вигідно, адже наша робота характеризується такими переважними моментами:


  • Наявність власного сучасного автопарку, представленого автомобілями марок MAN, DAF, Scania та Volvo з відповідними габаритами для вантажів.

  • Відповідність автомобілів стандартам Євро-5, обладнання їх супутниковою системою GPS контролю, що дає можливість простежити маршрут для забезпечення встановленого терміну вантажоперевезення.

  • Ефективна логістика вантажоперевезень агробізнесу, кваліфіковані співробітники допоможуть вибрати оптимальні маршрути, місце доставки та терміни, враховуючи індивідуальні побажання кожного клієнта.

  • Перевезення продуктів аграрного бізнесу відповідають умовам поставок FCA і CPT.

  • Безпека, збереження та цілісність вантажів при перевезеннях на короткі або довгі відстані.

  • Транспортування продукції аграрного бізнесу, в залежності від її виду, відбувається насипом на піддонах або в біг-бегах.

  • Надання повного комплекту документів за наданий сервіс агробізнесу, своєчасний зручний розрахунок.

  • Наявність власних перевантажувальних пунктів, що дозволяє скорочувати період збирання врожаю, зменшуючи втрати врожаю і якості зерна.

  • Прозора система розрахунків, конкурентоспроможні ціни на продукцію та взаємовигідна вартість послуг.

Наша компанія “Агрочемпіон” добре знає вітчизняний і європейський агробізнес. У своїй діяльності ми використовуємо власний та найманий транспорт, що дозволяє організовувати безперервну роботу аграрного бізнесу кожного замовника. Співпрацюємо з надійними транспортними компаніями, перевізниками, що гарантує безпеку транспортних послуг.

Переглянути каталог

Наші переваги

Продукція від виробника
Оперативна доставка
Сертифікати якості
Індивідуальні пропозиції для кожного

Контакти

АДРЕСА
Київ, вул. Гарматна 6, офіс №16.
ТЕЛЕФОН